banner
FB


FOTO'S

Alle foto's kan je vinden op Picasa.
Klik hier om de foto's op Google (Picasa) te bekijken.
Klik hier.

                           Seizoen 2017 - 2018 - 3e provinciale reeks 3a

TECHNISCHE STAF

T1 Leyemberg Dirk dirk.leyemberg@telenet.be  
T2 Van den Brande Lode lode99vandenbrande@hotmail.com  
Ploegmanager Molenaar Sven svenmolenaar12@gmail.com  
Afgevaardigde Vissers Patrick phcm@skynet.be  
Afgevaardigde Jules Geenrits    
Kinesiste Sofie Konings    
       

SPELERS

 
 
Seizoen 2018 - 2019
 
 A & B kern    
1  Abdou Ndiaye Diop    
2  Anacleto Rodrigues    
3  Anass Saâdouni    
4  Anthony Pont    
5  Antoine Brogniez    
6  Arne Senden    
7  Bjorn De Backer    
8  Bjorn Peeters    
9  Brahim Achraa    
10  Davey Nobels    
11 Edo Valkenborghs    
12 Eduard Andrei Apostoleanu    
13 Erith Lauwers    
14  Gianni Van Den Reeck    
15  Jens Hermans    
16  Kris De Roy    
17  Kristof Van Looveren    
18  Mamadou Sylla    
19  Mathias Vissers    
20  Matthias Smet    
21  Mehdi Boudadi    
22  Mike Bosschaerts    
23  Mohammed Boulakhrif    
24  Moh Belhadji    
25  Nicolas Pont    
26  Paul Kakutalua    
27  Per Schäfer (D)    
28  Pim Van Onsem    
29  Sander Beeckmans    
30  Thibau Vande Perre (D)    
31  Walid Elazzaoui    
32  Wouter Gysemans    
     
     
     
     
     
     

  naar boven

WEDSTRIJDEN EN COMPETITIES

Seizoen 2018 - 2019
 Datum  Uur  Ploeg  Ploeg  Uitslag
Beker van Antwerpen
040818 18.30 KFC Schoten SK Mortsel OG B 3 - 0
110818 18.30 Emblem KFC Schoten SK 1 - 2
180818 18.30 KFC Schoten SK City Pirates B 0 - 0
250818 18.30 Kessel United KFC Schoten SK  
         
         
Oefenwedstrijden
010818 20.00 KFC Schoten SK Achterbroek 0 - 1
080818 19.30 KFC Schoten SK Burcht 0 - 2
150818 18.00 KFC Schoten SK Putte FC 0 - 3
190818 15.00 KFC Schoten SK KFC Koningshof 2 - 2
220818 19.30 KFC Schoten SK Borsbeek  
         
         
 
Competitie
290818 19.00 Kessel United KFC Schoten SK  
020918 15.00 KFC Schoten SK Ternesse B  
050918 19.00 KFC Schoten SK Antwerpen Noord  
090918 15.00 Oelegem KFC Schoten SK  
160918 15.00 KFC Schoten SK Ranst B  
220918 19.30 's Gravenw-Schilde B KFC Schoten SK  
300918 15.00 KFC Schoten SK Maccabi  
071018 15.00 Mortsel OG B KFC Schoten SK  
211018 15.00 City Pirates B KFC Schoten SK  
281018 15.00 KFC Schoten SK Olympic P Deurne  
041118 14.30 Alberta Schilde KFC Schoten SK  
111118 14.30 KFC Schoten SK Brothers United  
181118 14.30 Hove Sport KFC Schoten SK  
251118 14.30 KFC Schoten SK Racing Emblem  
011218 19.30 Boechoutse KFC Schoten SK  
091218 14.30 Tubantia Borgerhout KFC Schoten SK  
151218 14.30 KFC Schoten SK Kessel United  
060119 14.30 Antwerpen Noord KFC Schoten SK  
130119 14.30 Ternesse B KFC Schoten SK  
200119 14.30 KFC Schoten SK Oelegem  
270119 14.30 Ranst B KFC Schoten SK  
030219 15.00 KFC Schoten SK 's Gravenw-Schilde B  
100219 15.00 Maccabi KFC Schoten SK  
170219 15.00 KFC Schoten SK Mortsel OG B  
030319 15.00 KFC Schoten SK City Pirates B  
090319 20.00 Olympîc P Deurne KFC Schoten SK  
170319 15.00 KFC Schoten SK Alberta Schilde  
240319 15.00 Brothers United KFC Schoten SK  
310319 15.00 KFC Schoten SK Hove Sport  
030419 18.30 KFC Schoten SK Tubantia Borgerhout  
070419 15.00 Racing Emblem KFC Schoten SK  
140419 15.00 KFC Schoten SK Boechoutse  
         

naar boven

Rangschikking

 naar boven

Voor de rangschikking verwijzen wij U graag naar de officiële website van de voetbalbond. Klik hier.

Wedstrijdverslagen

 

KRC Emblem - KFC Schoten SK  1 - 2

Doelpunten: Rodrigues 0 - 1, 'Emblem' 1 - 1, Rodrigues  1 - 2


KFC Schoten SK - Oude God Mortsel B (Beker van Antwerpen) 3 - 0

Doelpunten: Senden (1 - 0), Rodrigues (2 - 0 en 3 - 0).

 





 

 naar boven

 

 

 

 
logo
 
 
 
ontwerp : Insitewebdesign