banner
FB

                           Seizoen 2020 - 2021 - 4e provinciale B

TECHNISCHE STAF

T1 Serge Van Neylen    
T2 Jeffrey Rodeyns    
T3 - keepertr.      
Afgevaardigde Stephany Gijsels    
Afgevaardigde Nina De Champ    
       
       

SPELERS

 
 
 
 
Seizoen 2022 - 2023
 
 A & B kern    
     
Anacleta Rodrigues    
Andrew Schillemans    
Andy Van Der Westerlaken    
Antoine Brogniez    
Arne Senden    
Arne Verschueren    
Benjamin Huyskens    
Benjamin Kurdoghlian    
Bill Mogue    
Cédric Wouters    
Davey Nobels    
Dennis Van Hove    
Geert Van Neylen    
Gianni Van Brecht    
Gilles Van Hout    
Glenn Verhulst    
Jarik Wouters    
Jason Vumi    
Jens Van Cauwenberg    
Jens Van Laer    
Jorn Delhasse    
Karim Boumohcine Fahsi    
Kris De Roy    
Liam Van Tichelen    
Linimas Mbadu    
Marek Kulas    
Mario Dingenen (D)    
Matthew Peetermans    
Nick Windey (D)    
Niels Mulders    
Quincy Iyamu    
Robbe Van Nimmen    
Ruben Peeters    
Ruwenglo Jones    
Sander Beeckmans    
Soufian El Addouly    
Thomas Van der Kelen    
Thomas Vierendeels    
Trophé Bunkete    
Yannick Verhoeven    
Yoshi Van Den Eynde    
     
     
     

  naar boven

WEDSTRIJDEN EN COMPETITIES

Seizoen 2022 - 2023
 
 Datum  Uur  Ploeg  Ploeg  Uitslag
Beker van Antwerpen
         
060822 18.30 KFC Schoten SK Wildert 0 - 2
130822 18.30 KFC Schoten SK Zandvliet B  
         
200822 18.30 KFC Schoten SK Alberta Schilde  
280822 15.00 Exc FC Essen KFC Schoten SK  
         
Oefenwedstrijden
         
050822 19.30 KFC Schoten SK KFC Sint Job B 5 - 1
140822 15.00 KFC Schoten SK  Simikos  
210822 14.30 KFC Schoten SK Vlug Vooruit  
270822 18.30 Noorse KFC Schoten SK  
         
 
Competitie
 
100922 19.00 Antwerpen-Noord KFC Schoten SK  
180922 15.00 KFC Schoten SK Maccabi  
240922 19.30 Wijnegem B KFC Schoten SK  
021022 15.00 KFC Schoten SK Sporting Burcht  
081022 19.30 's Gravenw-Schilde B KFC Schoten SK  
161022 15.00 KFC Schoten SK Boechoutse VV  
231022 15.00 Tubantia Borgerhout KFC Schoten SK  
301022 14.30 KFC Schoten SK Los Incas  
051122 19.30 VC Mortsel OG B KFC Schoten SK  
131122 14.30 Wilrijk B KFC Schoten SK  
201122 14.30 KFC Schoten SK Ternesse B  
261122 20.00 City Pirates Antw B KFC Schoten SK  
041222 14.30 KFC Schoten SK Verbr Zwijndrecht  
101222 20.00 Oxaco Boechout  KFC Schoten SK  
181222 14.30 Boechoutse VV KFC Schoten SK  
150123 14.30 KFC Schoten SK Tubantia Borgerhout  
220123 14.30 Sporting Burcht KFC Schoten SK  
290123 14.30 KFC Schoten SK VC Mortsel OG B  
040223 20.00 Los Incas Antwerpen KFC Schoten SK  
120223 15.00 KFC Schoten SK VC Wilrijk B  
260223 15.00 KFC Schoten SK Wijnegem VC B  
040323 20.00 Verbr Zwijndrecht KFC Schoten SK  
120323 15.00 KFC Schoten SK 's Grav Schilde B  
190323 15.00 Ternesse B KFC Schoten SK  
260323 15.00 KFC Schoten SK City Pirates Antw B  
020423 15.00 KSC Maccabi KFC Schoten SK  
160423 15.00 KFC Schoten SK  FC Antwerpen Noord  
300423 15.00 KFC Schoten SK Oxabo Boechout  
         

naar boven

Rangschikking

 naar boven

Voor de rangschikking verwijzen wij U graag naar de officiƫle website van de voetbalbond. Klik hier.

Wedstrijdverslagen


Schoten - Wildert   0 - 2 (BvA)

De ploeg:  Windey (D), Beeckmans, Mulders (46’ Van Der Westerlaken), Van Cauwenberg, Van Neylen, Delhasse (70’ Van Hout), Mogue, Schillemans (75’ Verhulst), Van Den Eynden, Brogniez, De Roy.

Doelpunten:  4’ Claerhoudt 0 - 1, 22’ Kustermans 0 - 2.

Gele kaarten Schoten:  Schillemans, Van Der Westerlaken
 

 





 

 naar boven

 

 

 

 
logo
 
 
 
ontwerp : Insitewebdesign