banner
FB

                           Seizoen 2019 - 2020 - 4e provinciale A

TECHNISCHE STAF

T1 Benny Haverhals    
T2 Jeffrey Rodeyns    
Ploegmanager      
Afgevaardigde Glenn Rodeyns    
Afgevaardigde Jules Geenrits    
       
       

SPELERS

 
 
 
Seizoen 2020 - 2021
 
 A & B kern    
     
Aboulzaka Butoyi    
Alexander Spreuwers    
Anacleta Rodrigues    
Andrew Schillemans    
Bob Girardin    
Brayan De Krom Hernandez (D)    
Cedric Wouters    
Dylan Piters    
Emilio Rueda Baro Justo    
Enrique Zoete    
Gert Muller    
Garinska Cubaheiro    
Gianni Van Brecht    
Glenn Verhulst    
Hani Ammar    
Hugo Wiersma    
Ilyasse Chemlal    
Ivo Dingenen    
Jan Leys    
Jarik Wouters    
Jef Hermans    
Jente De Smet    
Jeroen Klomps    
Karim Batis    
Lucas Marek    
Mario Dingenen (D)    
Maxim Kiebooms    
Mohamed Ammar    
Mohamed Mimouni    
Mohamed Yachou    
Nabil Borahsasar    
Niels Fiermans    
Robbe Geenrits    
Ruben Peeters    
Sebastian Eyckmans    
Stephan Lemmens    
Tarik Zriouili    
Thameur Ammar    
Thami Benali    
Thomas Cookson    
Vincent Bawua    
Yassin El Boubkani    
Yassin El Khaldi    
Yoshi Van Den Eynde    
Younes Charkaoui    
     
     
     

  naar boven

WEDSTRIJDEN EN COMPETITIES

Seizoen 2020 - 2021
 Datum  Uur  Ploeg  Ploeg  Uitslag
Beker van Antwerpen
         
120820 19.00 Excelsior Mariaburg A KFC Schoten SK  
150820 18.30 KFC Schoten SK K Achterbroek VV  
220820 18.30 's Grav-Schilde B KFC Schoten SK  
300820 15.00 KFC Schoten SK FC Antwerpen-Noord  
         
Oefenwedstrijden
         
290720 19.30 KFC Schoten SK Beloften Berchem Sport  
010820 19.00 KFC Schoten SK Wilrijk jas B  
050820 19.30 KFC Schoten SK Hoboken  
080820 19.30 KFC Schoten SK Maria ter Heide  
190820 20.00 Brecht KFC Schoten SK  
         
 
Competitie
         
060920 15.00 KFC Schoten SK K Tubantia Borgerhout  
130920 15.00 K Ternesse VV B KFC Schoten SK  
200920 15.00 KFC Schoten SK Alberta FC Schilde  
041020 15.00 KFC Schoten SK KFC Antonia B  
111020 15.00 FC Merksem KFC Schoten SK  
181020 15.00 KFC Schoten SK KFC Ranst B  
251020 15.00 KSK Ekeren Donk KFC Schoten SK  
011120 14.30 K Wijnegem VC B KFC Schoten SK  
151120 14.30 FC Antwerpen Noord KFC Schoten SK  
221120 14.30 KFC Schoten SK City Pirates Antw B  
291120 14.30 Exc Mariaburg B KFC Schoten SK  
061220 14.30 KFC Schoten SK 's Grav-Schilde B  
131220 14.30 KSK Oelegem KFC Schoten SK  
191220 20.00 K Tubantia Borgerhout KFC Schoten SK  
100121 14.30 KFC Schoten SK K Ternesse VV B  
170121 14.30 Alberta FC Schilde KFC Schoten SK  
310121 15.00 KFC Antonia B KFC Schoten SK  
070221 15.00 KFC Schoten SK FC Merksem  
210221 15.00 KFC Ranst B KFC Schoten SK  
280221 15.00 KFC Schoten SK KSK Ekeren Donk  
070321 15.00 KFC Schoten SK K Wijnegem VC B  
210321 15.00 KFC Schoten SK FC Antwerpen Noord  
280321 15.00 City Pirates Antw B KFC Schoten SK  
110421 15.00 KFC Schoten SK Exc Mariaburg B  
180421 15.00 's Grav - Schilde B KFC Schoten SK  
250421 15.00 KFC Schoten SK KSK Oelegem  
         
         

naar boven

Rangschikking

 naar boven

Voor de rangschikking verwijzen wij U graag naar de officiƫle website van de voetbalbond. Klik hier.

Wedstrijdverslagen




 

 





 

 naar boven

 

 

 

 
logo
 
 
 
ontwerp : Insitewebdesign